Alexa Bliss przeniesie tytuł kobiet na RAW?, The Usos vs The Revival na Super ShowDown, Jon Moxley o walce z Janelą

» Podczas wtorkowego odcinka WWE SmackDown Live, Alexa Bliss pokonała Charlotte Flair oraz Carmellę, dzięki czemu zyskała miano pretendentki do WWE SmackDown Women’s Championship. Walkę o tytuł mistrzowski stoczy z Bayley podczas WWE PPV Stomping Grounds. W poniżej zamieszczonym materiale wideo Alexa wyjawiła, że czuje się dobrze, mimo iż niektóre wrestlerki próbowały jej przeszkodzić w dobrym występie, ale tytuł zostanie przywrócony na RAW.

„Pojedynek o SmackDown Women’s Title shota na RAW pokazuje, że to czerwona tygodniówka jest show A. Więc można zabrać każdą gwiazdę z RAW na SmackDown, a program natychmiast będzie o wiele lepszy. Wiem, że nie jestem na SmackDown, ale po to została wprowadzona zasada Wild Card, prawda? Aby pomóc tej drugiej marce. Zamierzam trzymać tytuł na RAW tak długo, jak to będzie możliwe”.

» Federacja World Wrestling Entertainment poinformowała, że podczas WWE Super ShowDown Kickoffu odbędzie się tag team match z udziałem The Usos oraz The Revival. Show odbędzie się o godzinie w piątek o godzinie 18 czasu polskiego. Wyniki z tego wydarzenia będą pojawiały się na bieżąco na naszej stronie internetowej. Poniżej przedstawiamy dotychczas zapowiedziane walki:

WWE Universal Title Match
Baron Corbin vs. Seth Rollins (c)

WWE Title Match
Dolph Ziggler vs. Kofi Kingston (c)

WWE Intercontinental Title Match
Andrade vs. „Demon King” Finn Balor (c)

1-on-3 Handicap Match
Lars Sullivan vs. Kalisto, Lince Dorado i Gran Metalik

Single Match
The Undertaker vs. WWE Hall of Famer Bill Goldberg

Single Match
Triple H vs. Randy Orton

Single Match
Braun Strowman vs. Bobby Lashley

Single Match
Roman Reigns vs. Shane McMahon

Brock Lesnar zamierza zrealizować kontrakt Money in the Bank

50-Man Battle Royal
Elias, Karl Anderson, Luke Gallows, Mojo Rawley, TBA

Kickoff Pre-show
The Usos vs. The Revival

» Jon Moxley wygłosił krótkie promo odnoszące się do jego najbliższej konfrontacji z Joey’em Janelą, która odbędzie się podczas drugiego eventu organizowanego przez federację All Elite Wrestling:

„Kiedy podpisałem kontrakt z federacją All Elite Wrestling, Joey stałeś się moim wrogiem do 29 czerwca. Więc weź to ode mnie, od jednego faceta, który zawsze daje ….. starannie dobieraj słowa i upewnij się, że jesteś pewien, czy chcesz zostać moim wrogiem”.