Brock Lesnar kochanym facetem-twierdzi CM Punk, Kofi Kingston liczy na zaskoczenie względem WrestleManii 36, Becky Lynch dumna z rozwoju kobiet NXT

» Były WWE Superstar CM Punk w jednym z wywiadów wypowiedział się na temat Brocka Lesnara nazywając go kochanym facetem:

Nie chcę popsuć jego wizerunku. Myślę, że Brock jest choler*** kochanym facetem. Kiedy zamieniłem wrestling na MMA był pierwszą osobą, która do mnie napisała – Hej, jeśli będziesz potrzebował pomocy to pisz. Brock udaje strasznego faceta. W świecie profesjonalnego wrestlingu ciężko jest się otworzyć przed kimś i ufać ludziom. Praca z nim była dla mnie wielką przyjemnością. Jest po prostu świetnym facetem i myślę, że jestem jednym z niewielu szczęściarzy, z którymi chciał pracować w wrestlingu. Udało nam się stworzyć całkiem fajne widowisko, nie wydaje mi się, aby postać Brocka uznawana była za inteligentną osobę, którą jest w rzeczywistości. Brock był podekscytowany, kiedy poprosiłem go o walkę. On chciał to ze mną zrobić i stworzyć coś ciekawego. Miał trzy pomysły, które chciał zrealizować. Było fajnie. Dobrze się bawiliśmy. Brock ma wielkie serce, a wiele osób o tym nie wie. Sława, pieniądze to efekt uboczny sukcesu, który osiągnął. On nie mówi o swojej żonie, dzieciach oraz o tym, że mieszka na farmie. Pewne rzeczy woli zachować dla siebie i to jest piękne.

» WWE Superstar Kofi Kingston rozmawiał z Chuckiem Carrollem z CBS Sports w celu promowania WrestleManii 36. Kofi wypowiedział się na temat jakości pojedynków, które fani zobaczą podczas WrestleManii 36:

Fani oglądający w domu nasze walki z pewnością będą pod wrażeniem i mile zaskoczeni jakością. Nie mogę się doczekać pojedynku Drew McIntyre z WWE Championem Brockiem Lesnarem. Będę także chciał obejrzeć nasz pojedynek z The Usos oraz Mizem i Morrisonem. To będzie świetne widowisko. Między nami istnieje pewna chemia, wszyscy walczymy o Tag Team Championship. Każda drużyna chce być najlepsza, więc to pojedynek na który czekam najbardziej. Drew jest facetem, który otrzymał szansę i mam nadzieję, że w pełni ją wykorzysta. Za nim stoi wiele osób. Razem z Drew przechodziliśmy przez system szkoleniowy, tak więc cieszę się z każdego jego sukcesu. Niestety on opuścił firmę, pracował ciężko, a to doprowadziło go do powrotu, a teraz będzie miał szansę na zdobycie WWE Championship w pojedynku z Brockiem Lesnarem. Myślę, że Drew wygra.

» Becky Lynch wyjawiła, że w ostatnim czasie w dywizji kobiet NXT nie działo się zbyt wiele, ale teraz jest podekscytowana rozwojem pewnych sytuacji:

Przez pewien czas kobiety w NXT było niżej, ale teraz wszystko wraca do normy. Są one bardzo silne i czuję się podekscytowana, ponieważ w NXT jest wiele wrestlerek, z którymi chciałabym się zmierzyć o tytuł mistrzowski. The Man jest na innym poziomie. Byłam w NXT, pomogłam rozwinąć kobiecą dywizję i zmienić krajobraz tego brandu, a to było dla mnie niezwykle ważnym osiągnięciem.