SPOILERY! Brock Lesnar vs Kofi Kingston? Aktualizacja fabuły Seth Rollins & Brock Lesnar & Becky Lynch, Gwiazdy NXT z nowymi ring name’ami

» WWE poinformowało, że WWE Universal Champion Seth Rollins został przewieziony do lokalnego szpitala w celu określenia poziomu obrażeń doznanych w konfrontacji z Brockiem Lesnarem. Sporo mówi się o tym, że Brock Lesnar zdecyduje się na zrealizowanie kontraktu Money in the Bank na Kofim Kingstonie, a jego fabuła z Rollinsem jest tylko podpuchą. WWE po raz kolejny ujawniło związek Setha z RAW Women’s Champion Becky Lynch, która stała przy karetce patrząc, jak Seth jest ustawiany do przewiezienia, a następnie pojechała z nim:

“Seth Rollins został zabrany do lokalnego szpitala po ataku Brocka Lesnara. UNIVERSITY OF TEXAS – Universal Champion Seth Rollins został zabrany do placówki medycznej w celu dalszej oceny po doznaniu obrażeń z rąk Mr. Money in the Bank Brocka Lesnara na Monday Night RAW. Po skutecznej walce z Baronem Corbinem zjawił się Brock Lesnar, który brutalnie potraktował The Beastslayera z pomocą niskich ciosów, stalowego krzesła, German Suplexów, F-5 oraz walizki MITB. Brock stwierdził, że zrealizuje kontrakt w piątek na WWE Super ShowDown – nie na RAW, jak obiecał”.

» Federacja World Wrestling Entertainment poinformowała o gwiazdach NXT, które zmieniły ring name:

* Adrian Jaoude – Arturo Ruas

* Eric Bugenhagen – Rik Bugez

* Luke Menzies – Ridge Holland

* Trevor Lee – Cameron Grimes

* Jessie Elaban – Jessie Kamea