Aktualizacja dotycząca kontuzji Setha Rollinsa, Ricochet po porażce z Johnnym Gargano, Flip Gordon rozpoczął rehabilitację

» Portal Post Wrestling informuje, że Seth Rollins wciąż zmaga się z urazem, po tym jak został zaatakowany przez swojej przeciwnika z WrestleManii 35, czyli WWE Universal Championa Brocka Lesnara. Prawdopodobnie Seth nie będzie występował na live eventach w najbliższej przyszłości, a także będzie robił “niefizyczne” promocje swojej walki w przyszłym miesiącu. Portal PWInsider.com informuje, że członek The Shield czuje się dobrze, jednak nie otrzymał on zielonego światła od lekarzy i nie wiadomo, kiedy to nastąpi.

» Ricochet w rozmowie dla The Mirror wypowiedział się na temat porażki doznanej w starciu z Johnnym Gargano o NXT North American Championship:

“Szczerze mówiąc, to rodzaj jakiegoś piękna z utratą tytułu, ale teraz są kolejne możliwości. Niezależnie od tego, czy chcę walczyć z NXT Championem Tommaso Ciampą, czy kontynuować walkę z Johnnym Gargano. To wszystko jest prawdziwe i nie uznaję swojej porażki, ponieważ zrobiłem kolejny krok naprzód. Kiedy pojawi się szansa na zdobycie NXT Championship, North American Championship, Dusty Rhodes Tag Team Classic lub NXT Tag Team Championship, to na pewno ją wykorzystam. Świat ma tak wiele możliwości, że nie ma osób przegranych”.

» W zeszłym miesiącu kontuzji nabawił się Flip Gordon podczas eventu Honor Reigns Supreme. Wszystko wskazuje na to, że będzie on mógł powrócić do ringu podczas eventu ROH / NJPW G1 Supercard, który odbędzie się 6 kwietnia. Wrestler za pośrednictwem Twittera wyjawił, że rozpoczął fizjoterapię i przygotowuje się mentalnie do powrotu na ring: