Uwaga na Spoiler! Powrót byłej mistrzyni Divas na RAW, Pentagon Jr i Fenix kończą przygodę z MLW, Petey Williams niezadowolony z użycia jego finishera w WWE

» Przed rozpoczęciem wczorajszego odcinka WWE Monday Night RAW w internecie pojawiła się informacja dotycząca występu byłej GM SmackDown Paige na czerwonej tygodniówce oraz niebieskiej. Jej występ wiąże się z promowaniem filmu “Fighting With My Family”, który najpierw ukaże się w Nowym Jorku oraz Los Angeles, a następnie w całym kraju. Emisja filmu nastąpi 14 lutego. Warto zaznaczyć, że była mistrzyni Divas miała być uczestniczką Royal Rumble Kickoffa, jednak jej harmonogram związany z premierą filmu nie pozwolił na to.

» Podczas zeszłotygodniowego eventu Come Hell or High Water w Atlancie, Cody Rhodes oraz The Young Bucks zaproponowali kontrakty Fenixowi oraz Pentagonowi Jr. do występów w federacji All Elite Wrestling. Wczoraj MLW CEO Court Bauer podziękował dwójce wrestlerów za czas spędzony w federacji MLW oraz, że przez ponad siedem miesięcy byli mistrzami tag teamowymi:

Lucha Center twierdzi, że wygaśnięcie kontraktów Pentagona i Fenixa z MLW może być tylko zbiegiem okoliczności, ponieważ panowie są związani z AAA, CMLL, Impact Wrestling oraz Lucha Underground, więc nie wydaje się, aby dołączyli do AEW na wyłączność.

» Podczas niedzielnego wydarzenia WWE Halftime Heat, Aleister Black, Ricochet oraz Velveteen Dream pokonali Adama Cole’a, NXT North American Championa Johnny’eo Gargano oraz NXT Championa Tommaso Ciampę. Podczas walki Cole wykonał Panama Sunrise na jednym ze swoich przeciwników, co nie spodobało się obecnemu Impact Star Petey’owi Williamsowi, który od samego początku używa tej akcji pod nazwą Canadian Destroyer. Petey za pośrednictwem Twittera wyraził swoją opinię na temat finishera, a także opowiedział o historii, która stoi za jego nazwą:

“Nie obchodzi mnie, kto wykonuje ten ruch. Zmiana nazwy jest największym brakiem szacunku. Akcja została nazwana na cześć Canadian Destroyer Doug Chevalier. RIP”.