Renee Young oficjalnie komentatorem RAW, Pentagon Jr i Fenix rozmawiają z oficjelami WWE, Nick Aldis vs Cody po raz kolejny

» Federacja WWE poinformowała, że Renee Young będzie pełnić funkcję komentatora Monday Night RAW w pełnym wymiarze czasowym zaczynając od dzisiejszego odcinka w Nowym Orleanie. Tak więc skład komentatorski będzie wyglądał następująco: Michael Cole, Corey Graves oraz Renee Young. Warto zaznaczyć, że Jonathan Coachman pożegnał się z RAW, ale będzie nowym gospodarzem kickoffa poprzedzającego główną galę Hell in a Cell razem z Davidem Otungą, Samem Robertsem, Peterem Rosenbergiem i WWE Hall of Famerem Bookerem T.

» Podobno kilka tygodni temu oficjele WWE podpisali kontrakt z Fenixem oraz Pentagonem Juniorem. Ta dwójka w tym roku miała możliwość walki o Impact World Heavyweight Championship. Na obecną chwilę nie otrzymaliśmy żadnego konkretnego potwierdzenia ze strony WWE, ale pewnie jest to tylko kwestia czasu. Co ciekawe sam Pentagon na evencie PCW Ultra poinformował, że jest PCW Ultra Championem i nikt mu nie odbierze tego mistrzostwa, ponieważ nigdzie się nie wybiera:


» W zeszłym tygodniu Nick Aldis pokonał Douga Williamsa, dzięki czemu otrzymał title shota na NWA World Heavyweight Championship, który aktualnie jest w posiadaniu Cody’ego: