Shane Strickland przeniesie się do WWE?, Oczekiwania Renee Young przed występem na RAW, Wielki gest byłego WWE NXT Superstar

» Oficjele federacji World Wrestling Entertainment poinformowali o zainteresowaniu pozyskaniem kolejnej gwiazdy sceny niezależnej. Tym razem na celowniku znalazł się Shane Strickland, który w ostatnim czasie zadebiutował w federacji EVOLVE, gdzie udało mu się pokonać Matta Riddle i zdobyć EVOLVE Championship. Być może upłynie trochę czasu zanim Shane zdecyduje się na podpisanie kontraktu z WWE, ponieważ oficjele EVOLVE chcą zbudować z niego nową gwiazdę po odejściu Riddle’a i Keitha Lee. Strickland w przeszłości był dwukrotnym CZW TV Championem oraz CZW World Heavyweight Championem. Jest także aktualnym posiadaczem Lucha Underground Trios Championem razem z The Mackiem i Son of Havoc.

» W poniżej zamieszczonym materiale Cathy Kelley przeprowadziła wywiad z Renee Young odnośnie jej debiutu w roli komentatora na Monday Night RAW. Renee powiedziała, że jest bardzo podekscytowana możliwością pracy na Monday Night RAW i nie może się doczekać nowego wyzwania. Renee także dodała, iż taką informację usłyszała z ust Michaela Cole’a. Tak więc będzie ona pierwszą kobietą, która wystąpi w roli komentatora na RAW:

» Były WWE NXT Superstar Bull Dempsey (Bull James) prowadzi zbiórkę pieniędzy dla swojego przyjaciela Juice’a oraz jego matki, którzy chcieliby pojawić się na WrestleManii 35 w 2019 roku. Na poniżej przedstawionym zdjęciu widzimy w jaki sposób Bull stara się pomóc swojemu przyjacielowi: