Dlaczego Finn Balor nie pracuje jako Demon?, Bayley daleko od RAW Women’s Title, Poważne problemy Renee Young przed SmackDown

» Postać Demona Finna Balora jest bardzo dobrze rozpoznawalna oraz sprzedawana w świecie wrestlingu. Jego występy na scenie niezależnej oraz w NXT przystwarzały fanów o dreszcze. Sam wrestler w wywiadzie dla Sports Illustrated wyjawił, dlaczego nie pojawił się jako demon w triple threat matchu na WrestleManii.

”Wiele osób może pomyślało, że na WrestleManii pojawię się jako demon, ponieważ jeśli będzie inaczej, to może być do dupy. Myślę, że to co zrobiliśmy na WrestleManii było o wiele ważniejsze niż pojawienie się jako demon”.

» Podczas poniedziałkowego odcinka WWE Monday Night RAW, Ruby Riott pokonała Bayley. Po pojedynku pozostałe członkinie The Riott Squad zaatakowali byłą mistrzynię kobiet RAW.

Mike Johnson w najnowszej odsłonie PWInsider Elite Audio wyjawił, że aktualne plany zakładają kontynuowanie feudu między Bayley oraz The Riott Squad. Tak więc w najbliższym czasie, Bayley nie zbliży się do RAW Women’s Title.

» Niespodziewanie dzień przed rozpoczęciem wtorkowego odcinka SmackDown Live problemy zdrowotne miała Renee Young, która obudziła się z uczuleniem. Żona Deana Ambrose’a ogłosiła za pośrednictwem Twittera, że jej oczy były spuchnięte, kiedy się obudziła z samego rana, a następnie nałożyła sobie makijaż, co mogło podrażnić jej skórę.