Powód nieobecności Setha Rollinsa na live eventach WWE, Renee Young komentatorem na RAW, Johnny Gargano przed kolejną wielką szansą

» WWE RAW Superstar Seth Rollins nie będzie pracował podczas weekendowych live eventów WWE Monday Night RAW, ponieważ aktualnie przebywa w Chinach w celach promocyjnych. Były IC Champion ma pojawić się na poniedziałkowym odcinku Monday Night RAW, który odbędzie się w Greensboro w Północnej Karolinie:

» Na oficjalnej stronie federacji World Wrestling Entertainment pojawiła się informacja dotycząca Renee Young, która będzie pełnić rolę gościnnego komentatora na poniedziałkowym odcinku Monday Night RAW w Greensboro. Tak więc żona Deana Ambrose’a dołączy do Michaela Cole’a, Coreya Gravesa oraz Jonathana Coachmana.

» Generalny Manager WWE NXT William Regal opublikował następujący wpis odnoszący się do urazu byłego WWE NXT Championa Aleistera Blacka. Jak się okazało wrestler z Holandii nie będzie mógł wystąpić na zbliżającym się TakeOver w Brooklynie, przez co otrzymamy starcie z udziałem Johnny’ego Gargano oraz Tommaso Ciampy, a na szali zostanie postawiony tytuł mistrzowski. Gargano jest faworytem w konfrontacji ze swoim byłym tag team partnerem.