Uraz Jasona Jordana poważniejszy niż zakładano, Kaitlyn o występie w Mae Young Classic, Keith Lee zadowolony z debiutu w NXT

» Portal The Wrestling Observer Newsletter informuje, że sytuacja jeśli chodzi o stan zdrowia Jasona Jordana jest o wiele gorsza niż się tego spodziewano. Na obecną chwilę nie wiadomo, kiedy były członek American Alpha powróci do ringu WWE na Monday Night RAW. Warto zauważyć, że Jordan po raz ostatni widziany był w telewizji pod koniec stycznia, ponieważ na początku lutego poddał się poważnej operacji szyi. W zeszłym miesiącu wrestler pojawił się na specjalnych Igrzyskach Olimpijskich, a także był kilkukrotnie na backstage’u RAW, niestety nie miał okazji do zaprezentowania swoich umiejętności ringowych.

» Była WWE Superstar Kaitlyn znalazła się wśród 32 uczestniczek tegorocznego turnieju WWE Mae Young Classic, który odbył się w Full Sail University. W poniżej zamieszczonym materiale wideo była mistrzyni Divas wypowiedziała się na temat swojego występu po długiej przerwie od ringu WWE:

» WWE NXT Superstar Keith Lee za pośrednictwem Twittera opublikował zdjęcie oraz krótki opis przedstawiający jego debiut telewizyjny, podczas którego bez większego problemu poradził sobie z Marcelem Barthelem.