Dlaczego Ronda zmierzy się z Nikki na Evolution?, Oficjalny plakat gali WWE PPV Evolution, Wielkie plany WWE względem Tegan Nox

» W ostatnich newsach informowaliśmy Was o tym, że na gali Evolution odbędzie się starcie z udziałem Nikki Bella oraz RAW Women’s Champion Rondy Rousey, ponieważ są one postrzegane jako dwie największe kobiece supergwiazdy w firmie. Warto także zaznaczyć, że wstępne plany mówią o tym, iż na WrestleManii 35 w walce wieczoru dojdzie do konfrontacji Rondy z SmackDown Women’s Champion Charlotte Flair.

» Poniżej przedstawiamy oficjalny plakat gali PPV Evolution, na którym znajdują się takie postacie jak Trish Stratus oraz Lita. Gala odbędzie się 28 października w Nassau Veterans Memorial Coliseum w Uniondale. Oto pozostałe uczestniczki wydarzenia:

Shayna Baszler, NXT Women’s Champion Kairi Sane, RAW Women’s Champion Ronda Rousey, Charlotte Flair, Alexa Bliss, Bayley, Sasha Banks, Becky Lynch, Asuka, Carmella, Naomi, Natalya, Ember Moon oraz Nia Jax.

The official #WWE #Evolution poster

Post udostępniony przez Wrestling Inc. (@wrestlinginc)

» Wygląda na to, że oficjele WWE mieli wielkie plany względem Tegan Nox, która nabawiła się poważnego urazu podczas tapingów turnieju WWE Mae Young Classic. W meczu ćwierćfinałowym rywalką Nox była Rhea Ripley i pierwotnie zwyciężczynią miała zostać kontuzjowana zawodniczka, ale plany w trakcie ich konfrontacji zostały zmienione. Portal The Wrestling Observer Newsletter twierdzi, że Nox miała być zwyciężczynią tegorocznej odsłony Mae Young Classic, a następnie stać się silną częścią dywizji kobiet w NXT.