Szczegóły kontraktu Neville’a z WWE, Matt Riddle dołączy do Performance Center, Bad News Barrett wystąpi w nowym filmie WWE

» Jakiś czas temu z federacją WWE pożegnał się Enzo Amore. Jego śladami podążył Neville, który mimo wszystko wciąż jest pod kontraktem z WWE. Przy tak wielu niesamowitych wydarzeniach w świecie profesjonalnego wrestlingu, Neville mógłby mieć wiele ciekawych rzeczy do robienia, bądź wrócić do Wielkiej Brytanii i rozwijać tam wrestling. Dave Meltzer został zapytany o przyszłość Neville’a i miał na, to interesującą odpowiedź:

”Po wielkim spokoju pojawiły się różne wiadomości, ale to jeszcze nic oficjalnego”.

» Matt Riddle po podpisaniu kontraktu z WWE wkrótce zgłosi się do WWE Performance Center w Orlando. Portal Pro Wrestling Sheet informuje, że Riddle był jedną z osób odpowiedzialnych za rozwój szkoły wrestlingowej w New Jersey, po tym jak zakończył swoją przygodę z MMA. The Monster Factory ma wielu absolwentów zatrudnionych przez WWE chociażby: Steve Cutler, Sheamus oraz The Big Show.

» Granica między profesjonalnym wrestlingiem, a aktorstwem jest bardzo cienka. Oba te zwody potrzebują ponadprzeciętnego dialogu, silnej postaci oraz męskości, która pozwala na zrobienie wielu ponadprzeciętnych rzeczy. To jest właśnie rodzaj równowagi, jaki otrzymamy dzięki I Am Vengeance z udziałem byłego wrestlera WWE Stu Bennetta (Bad News Barrett).