Ważna obietnica Nikki po Evolution, Nowy cel zwyciężczyni Mae Young Classic, Porażka i brak włosów u Jeffa Jarretta na gali AAA

» W walce wieczoru wczorajszej gali PPV Evolution obecna RAW Women’s Champion Ronda Rousey pokonała Nikki Belle, dzięki czemu zachowała swoje mistrzostwo. W poniżej zamieszczonym materiale wideo Dasha Fuentes rozmawiała z Nikki oraz Brie na temat ich przyszłości:

”Nie czuję się dobrze. Zostałam pokonana i po prostu czuję, że Divas Era oficjalnie się zakończyła. Ale wiesz, co? Moje sprawy z Rondą nie zostały jeszcze zakończone i kiedy tu wrócę, stanę się nową kobietą, której każda kobieta w naszej dywizji będzie musiała się bać”.

» W poniżej zamieszczonym materiale wideo Sarah Schreiber przeprowadziła wywiad ze zwyciężczynią tegorocznego turnieju WWE Mae Young Classic. Toni Storm w walce finałowej pokonała Io Shirai. Wrestlerka powiedziała, że spełniło się jej marzenie i teraz wszystko jest dla niej surrealistyczne, ale na oku ma teraz WWE NXT UK Women’s Championship, który jest w posiadaniu Rhey Ripley.

» WWE Hall of Famer Jeff Jarrett miał ogoloną głowę po przegranej walce hair vs hair match podczas eventu Heroes Inmortales XII organizowanego przez federację AAA. Jeff musiał uznać wyższość innego doświadczonego wrestlera Dr. Wagnera Jr w walce wieczoru.