Szczegóły dotyczące kontraktu Toni Storm z WWE + Występ w drugim turnieju WWE Mae Young Classic

Toni Storm była uczestniczką inauguracyjnego turnieju WWE Mae Young Classic. Niestety w półfinale musiała uznać wyższość Kairi Sane. 22-letnia wrestlerka otrzymała kolejną szansę na zaprezentowanie się szerszej publiczności. The Mirror informuje, że Toni została oficjalnie dodana do wielkiego wydarzenia z udziałem kobiet, o czym sama potwierdziła w poniżej zamieszczonym wywiadzie:

”To jest po prostu trochę dziwne, ponieważ mam wrażenie, że mój mózg wciąż nie pozwala mi na zrobienie wielu wyjątkowych rzeczy, ale mimo to jestem związana z WWE. Dążyłam do tego od tak dawna. Moim marzeniem było dostanie się do WWE i nigdy nie odejść z federacji. Jest, to dla mnie coś surrealistycznego”.

W ostatnim czasie Toni podpisała kontrakt WWE NXT UK, dzięki czemu została zaplanowana na pierwsze nagrania telewizyjne NXT UK, które odbędą się w Corn Exchange w Cambridge w tym tygodniu. Tak więc przedstawiamy Wam listę pozostałych uczestniczek dotychczas zapowiedzianych, a jest iż dopiero 19 z 32:

Isla Dawn, Zeuxis, Lacey Lane, Karen Q, Mia Yim, Killer Kelly, Mercedes Martinez, Kavita Devi, Kaitlyn, Io Shirai, Rhea Ripley, Kacy Catanzaro, Nicole Matthews, Jinny, Tegan Nox, Deonna Purrazzo, Jessie Elaban oraz Reina Gonzalez.