John Cena o rozmowie z AJ Stylesem, Nikki Bella na temat rewolucji kobiet w wrestlingu, Reby Hardy i King Maxel na RAW, Nowy komentarz do Mae Young Classic

» WWE RAW Superstar John Cena udzielił wywiadu dla Bleacher Report, w którym wypowiedział się na temat zawodnika, który ostatnio przybył do niego po radę:

”Cóż jeśli pytasz o młodszego zawodnika, który chciał się mnie czegoś poradzić to mogę stwierdzić, że kilka tygodni temu odbyłem bardzo ciekawą rozmowę z AJ Stylesem, który ma jeszcze pewne nawyki ze sceny niezależnej jednak ja staram się mu pomóc o nich zapomnieć. Wydaje mi się, że jest on w stanie jeszcze lepiej się prezentować w ringu, a to co nam pokaże ze swojej strony będzie czymś niesamowitym i wkrótce o tym się dowiemy!”.

» W wywiadzie z PWInsider na gali Make-A-Wish w Nowym Yorku Nikki Bella wypowiedziała się na temat sukcesu Total Divas, które jej zdaniem zrobiła dla wrestlingu kobiet więcej, niż ludzie zdają sobie z tego sprawę. W swojej odpowiedzi Nikki nawiązała też do słynnego proma AJ Lee, która na jednym z odcinków Raw skrytykowała wszystkie gwiazdy reality show i sam program.

„Nieszczęściem jest to, że gdy Total Divas odnosiło sukces i staliśmy się wielkim reality show, pozwolono ludziom z mikrofonem w ringu go obrażać, a my nigdy nie dostałyśmy okazji odpowiedzieć. To spowodowało, że fani nadali Total Divas negatywną nalepkę » Oh, one są tylko gwiazdami reality show «. Właściwie to dziewczyny, które nie należą do obsady, tylko walczą, dziewczyny, które są, walczą, nagrywają odcinki, nigdy nie śpią, chodzą na różne gale i upewniają się, że świat wie o tym, jak niesamowite są wszystkie zawodniczki”.

Dalszą część wywiadu przeczytać możecie klikając w ten LINK.

» Portal internetowy PWInsider.com informuje o tym, że zarówno żona Matta Hardy’ego, czyli Reby Hardy jak i King Maxel byli obecni w tym tygodniu na zapleczu Monday Night RAW oraz w zeszłym podczas gali SummerSlam.

» WWE Hall of Famer Jim Ross oraz Lita przybyli do studia WWE tylko po to, aby nagrać nowy komentarz do niektórych z 16 pojedynków turnieju Mae Young Classic, które zostaną wyemitowane wkrótce w sieci WWE Network. Zdaniem Jima drobne korekty były bardzo potrzebne, więc wspólnie z Litą zdecydowali się na wprowadzenie ich.