Gwiazda WWE Hall of Fame będzie pomagała podczas Mae Young Classic, Dixie Carter składa gratulacje dla Aj Styles’a, John Cena przygotowuje się na Ruseva, WWE żegna coacha, Kontuzjowany Trent Barreta

» WWE Hall of Famer Medusa ujawniła na Instagramie, że pojawi się oraz będzie pomagać podczas całego turnieju Mae Young Classic, który odbędzie się w Full Sail University między 13,a 14 lipca. Jaka będzie rola legendy WWE ?

» Po ogłoszeniu, że Kurt Angle pojawi się w specjalnym WWE 24 wyemitowanym w sieci WWE po Monday Night Raw, Dixie Carter pogratulowała na twitterze zdobycia pasa United States przez AJ Styles’a, który pokonał Kevina Owensa na Live evencie w Madison Square Garden!

» Na kanale YouTube Bella Twins pokazany jest najnowszy filmik, w którym widzimy serie treningów Johna Ceny, który powrócił podczas poprzedniego epizodu SmackDown Live!  Cena zmierzy się z Bułgarską gwiazdą Rusevem podczas gali Battleground w stypulacji Flag match!

» WWE wyemitowało na platformie YouTube filmik żegnający wieloletniego trenera  Performance Center – Johnny’ego Saintsa, który przechodzi po prostu na emeryturę i kończy już swoją przygodę z ringiem.

» Jak widzimy poniżej gwiazda Ring of Honor oraz New Japan Pro Wrestling Trent Barreta doznał kontuzji łokcia podczas gali EVOLVE 88. Na zdjęciu niżej widzimy, że w lewym łokciu pojawiło się nieciekawe zakażenie. Na szczęście nie jest to tak poważne jak wygląda, a zawodnik szybko wróci do ringu, a nawet będzie już podczas EVOLVE 89 w Atlancie.