Zapowiedź eventu w MSG, AJ Styles o odrzuceniu oferty WWE, Kurt Angle w Q&A Reddit

» Poniżej przedstawiamy pojedynki, które odbędą się na najbliższym live evencie WWE w Madison Square Garden:

WWE Champion Bray Wyatt vs John Cena

Kevin Owens vs. Brock Lesnar

WWE Intercontinental Champion Dean Ambrose vs. The Miz vs. Baron Corbin vs. Luke Harper

Dolph Ziggler vs. Apollo Crews

WWE Smackdown Tag Team Champions American Alpha vs. The Usos

WWE Smackdown Women’s Champion Alexa Bliss & Mickie James & Natalya & Carmella (with James Ellsworth) vs. Nikki Bella & Tamina & Becky Lynch & ???

NXT Women’s Champion Asuka vs ???

Rhyno & Kalisto & Heath Slater vs. Curt Hawkins & Breezango

Pojawią się:
Randy Orton, Shane McMahon i AJ Styles

» WWE SmackDown Superstar AJ Styles wystąpił w podcaście Making Their Way To The Ring, którego gospodarzem jest Lilian Garcia. Styles wypowiedział się na temat odrzucenia oferty WWE w 2002 roku:

”W tym czasie ożeniłem się i nie myślałem nad przeprowadzką do Cincinnati mimo iż miałem pozwolenie od żony. Ja doszedłem do wniosku, że byłoby to nie w porządku, gdybym ją zostawił. Moim zadaniem było dbanie o żonę, więc odrzuciłem propozycję kontraktu od WWE. Następnie otrzymałem propozycję od TNA, którą zaakceptowałem”.

» Przyszły WWE Hall of Famer Kurt Angle wziął udział w Q&A Reddit, gdzie odpowiadał na pytania fanów. Jedno z nich dotyczyło porównania chantów “You Suck” z “Lets Go Cena, Cena Sucks'”. Oto w jaki sposób Kurt wypowiedział się na ten temat:

“Nie wiem, czy ktokolwiek miał taką zależność jaką ma John Cena. Znacie te całe chanty ”Lets Go Cena, Cena Sucks!”. Myślę, że jest wielu ludzi, którzy wybitnie nie lubią Johna Ceny, prawdopodobnie przez to, że ciągle wygrywa. Przez wiele lat, nie widziałem Johna który przegrał. Zawsze wygrywa na końcu swojego programu. Vince McMahon zrobił z niego zwyczajnie wspaniałego. Myślę, że to nie dlatego, ponieważ nie ma umiejętności wrestlingowych. Tak naprawdę, ma je. To jest to, “O Boże, przez niego mam dość! Ciągle wygrywa! Więc jest zróżnicowana aura pomiędzy moim “You Suck!”, a “Cena Sucks!” Johna Ceny. Myślę także, że to dlatego ponieważ ja przegrywałem wiele razy więcej niż John. Ale John był babyfacem. Kiedyś ja nim byłem, też nie przegrywałem. Lecz byłem heelem wiele razy, i było z tym okej. [..] Z Johnem było tak, “Boże, mam go dość, ponieważ ciągle wygrywa!”
autor postu dotyczącego Johna Ceny: Jakub Marciniak