Uwaga na Spoilery! Neville na SmackDown?, Dark match przed SmackDown, Zaktualizowana karta Battleground, Fatal 5-Way Match, Powrót U.S Open Challenge

» Podczas ostatniego live eventu z udziałem gwiazd niebieskiego rosteru SmackDown Live pojawił się WWE Cruiserweight Champion Neville, który jak wiadomo należy do rosteru Monday Night RAW. Co sądzicie o występie Neville’a na SmackDown?

» Przed rozpoczęciem wczorajszego odcinka SmackDown Live w San Antonio odbył się Six Man Tag Team Dark Match, w którym American Alpha i Sin Cara pokonali The Ascension oraz Aidena Englisha.

» Poniżej przedstawiamy dotychczas zapowiedziane pojedynki, które obejrzymy na najbliższej gali PPV Battleground:

-John Cena vs Rusev w Flag Matchu

-Randy Orton vs Jinder Mahal o WWE Title w Punjabi Prison Matchu

-5 Way Elimination Match o miano pretendentki do pasa Women’s
Becky Lynch vs Charlotte Flair vs Lana vs Tamina Snuka vs Natalya

-AJ Styles vs Kevin Owens o U.S. Title

-The New Day vs The Usos o WWE Smackdown Tag Team Titles

-Baron Corbin vs Shinsuke Nakamura

Warto dodać, że Battleground odbędzie się 23 lipca w Philadelphia.

» Podczas wczorajszego odcinka niebieskiej tygodniówki komisarz Shane McMahon ogłosił, że na najbliższej gali PPV Battleground odbędzie się Fatal 5-Way Match o miano pretendentki do pasa SmackDown Live Women’s, o który powalczy na gali SummerSlam z obecną mistrzynią Naomi. Udział w tym starciu wezmą takie zawodniczki jak:
Charlotte Flair, Becky Lynch, Tamina Snuka, Lana oraz Natalya.

» Podczas wczorajszego odcinka WWE SmackDown Live otrzymaliśmy segment z udziałem WWE United States Championa AJ Stylesa, który poinformował o powrocie U.S Open Challenge. Wyzwanie zostało przyjęte przez 16-krotnego mistrza WWE Johna Cene jednak nie doszło do pojedynku między tymi zawodnikami, gdyż w segment włączyli się także Rusev oraz Kevin Owens dzięki czemu w walce wieczoru mogliśmy obejrzeć tag team match.