Uwaga na Spoilery! Przesłanie Brocka Lesnara wobec Brauna Strowmana, Debiut zawodnika w dywizji WWE Cruiserweight, Pojedynki na WWE Main Event, Zapowiedź odcinka SmackDown Live

» Podczas wczorajszego odcinka Monday Night RAW odbył się krótki segment z udziałem Paula Heymana oraz jego klienta, WWE Universal Championa Brocka Lesnara, który wysłał krótką wiadomość w kierunku Brauna Strowmana w postaci słów:

”Suplex City, bitch!”.

Jeśli chcecie przeczytać opis całego segment to wystarczy kliknąć w ten LINK, a zostaniecie przeniesieni do najnowszego raportu z czerwonej tygodniówki.

Warto dodać, że wyżej wymienione gwiazdy WWE zmierzą się ze sobą o WWE Universal Championship już na najbliższej gali PPV No Mercy. Jak myślicie, czy po gali No Mercy poznamy nowego mistrza WWE Universal?

» Podczas poniedziałkowego odcinka WWE Monday Night RAW swoją walkę debiutancką w dywizji Cruiserweight odbył Enzo Amore, który nie był zadowolony faktem iż jego przeciwnikiem był Noam Dar. Pojedynek zakończył się w bardzo szybki sposób po przez wykonanie roll-up ze strony Enzo:

Chwilę po pojedynku na zapleczu obecny mistrz WWE Cruiserweight Neville wypowiedział się na temat zwycięstwa odniesionego przez Enzo Amore w następujący sposób:

”Widziałem pojedynek z udziałem Enzo Amore jednak z przykrością dla niego muszę stwierdzić, że jeszcze bardzo bardzo długo będę mistrzem WWE Cruiserweight”.

» Poniżej przedstawiamy pojedynki, które odbyły się podczas wczorajszego tapingu WWE Main Event w Memphis:

1 walka: Singles Match
Alicia Fox vs Dana Brooke

2 walka: Singles Match
Mustafa Ali vs Ariya Daivari

» W poniższym materiale wideo przedstawiamy zapowiedź dzisiejszego odcinka WWE SmackDown Live podczas, którego z pewnością dojdzie do konfrontacji z udziałem komisarza niebieskiej tygodniówki Shane’a McMahona oraz Kevina Owensa, a także obecnego mistrza WWE Jindera Mahala i jego rywala z SummerSlam, czyli Shinsuke Nakamury:

SmackDown Live obejrzeć możecie na naszej stronie MyWrestling Live, na żywo w jakości HD oraz co najważniejsze bez zacinania od godziny 2:00.