lesnar

Zapowiedź odcinka SmackDown Live, Kto będzie rywalem Brocka Lesnara?, Specjalne wideo z Finnem Balorem

» Dzisiaj o 2:00 w nocy czasu polskiego odbędzie się kolejny odcinek SmackDown Live, który oczywiście będziecie mogli obejrzeć na naszej stronie internetowej MyWrestling Live. Poniżej przedstawiamy zapowiedź wydarzeń, które mogą mieć miejsce podczas niebieskiej tygodniówki.

#1 Starcie pretendentów:
Podczas dzisiejszego odcinka SmackDown Live odbędzie się starcie z udziałem dwójki pretendentów AJ Stylesa i Jindera Mahala, którzy na gali BackLash staną przed szansą na zdobycie tytułów. Jak myślicie kto wyjdzie zwycięsko z tego starcia?

#2 Czy Rusev otrzyma WWE Title Match?
Podczas dzisiejszego odcinka SmackDown zadebiutuje Rusev, który był nieobecny w tv przez pewien czas z powodu kontuzji. W jakiej roli chcielibyście zobaczyć The Bulgarian Brute?

#3 Będziemy świadkami Six-Woman Tag Team Matchu

#4 The Highlight Reel prowadzone przez Kevina Owensa?

#5 Czy Randy Orton wyjdzie zwycięsko ze starcia z Baronem Corbinem, a następnie skupi się na rywalu z BackLash?

» Na stronie wwe.com pojawiła się ankieta, w której fani WWE mogą głosować na osobę, z którą Brock Lesnar powinien zmierzyć się o WWE Universal Championship. Warto dodać, że podczas gali Extreme Rules odbędzie się Fatal 5-Way Match o miano pretendenta do pasa WWE Universal. Poniżej przedstawiamy aktualne wyniki ankiety.

28 procent – Roman Reigns

26 procent – Finn Balor i Samoa Joe

» WWE na swoim oficjalnym kanale na YouTubie opublikowało specjalne wideo pod tytułem ‘‘WWE 24: Finn Balor Special’‘. W tym wideo Finn Balor wypowiedział się na temat swojej rehabilitacji oraz kontuzji ramienia doznanej w Birmingham: