Paul Heyman o niezadowoleniu Brocka Lesnara i Romana Reignsa, Finn Balor po porażce na RAW, Brian Kendrick wkrótce powróci do ringu WWE

» Paul Heyman udzielił wywiadu dla NBC Sports, w którym wypowiedział się na temat niezadowolenia Brocka Lesnara oraz Romana Reignsa:

”Jeśli jesteś zadowolony z pobytu w WWE, to osiągnąłeś szczyt. Osiągnąłeś najwyższy poziom, dzięki czemu przynosisz do domu swojej rodziny całą wypłatę. Czwarty raz z rzędu Roman Reigns wystąpi w walce wieczoru na WrestleManii i nie wydaje mi się, aby na tym poprzestał. Brock Lesnar spogląda na 8 kwietnia jako decydujący moment w swojej karierze, gdyż w tym samym mieście pokonał The Undertakera. Obaj chcą uzyskać wyższy poziom, komu się uda? Poczekajmy do niedzieli”.

» WWE RAW Superstar Finn Balor za pośrednictwem Twittera wypowiedział się na temat porażki doznanej w starciu z Sethem Rollinsem w Atlancie. Warto dodać, że panowie razem staną przed szansą na zdobycie IC Championship:

» Podczas wczorajszego odcinka WWE Monday Night RAW w Atlancie na backstage’u pojawił się były Cruiserweight Champion, Brian Kendrick – informuje PWInsider.com. Wszystko wskazuje na to, że wrestler wkrótce wróci do ringu, w którym nie pojawił się od grudnia.