Samoa Joe o Brocku Lesnarze, Szczegóły kolejnego Superstar Shakeup, Becky Lynch chwali uczestniczki Mae Young Classic, Walka wieczoru MLW One-Shot, Goldust vs Finn Balor?

» WWE RAW Superstar Samoa Joe wystąpił gościnnie w podcaście Drew Garabo Live on 102.5 The Bone, w którym wypowiedział się na temat Brocka Lesnara:

”Brock jest przerażającą osobą. Jest ogolonym gorylem. Jest najsilniejszym facetem jakiego znam. Jest on także bestią i wielkim facetem, który czasem traci kontrolę nad sobą. Bardzo mi się podoba współpraca z nim i chciałbym, aby trwała jak najdłużej jest to możliwe”.

» Ostatnio w internecie pojawiają się plotki dotyczące kolejnego Superstar Shakeup, który najprawdopodobniej miałby miejsce w przyszłym miesiącu tuż po gali SummerSlam. Według autora portalu internetowego Pro Wrestling Sheet kolejny shakeup będzie miał miejsce tuż po WrestleManii 34 co według wielu fachowców jest czymś zupełnie niepotrzebnym.

» WWE SmackDown Live Women Becky Lynch udzieliła wywiadu dla Ringside Collectibles, w którym wypowiedziała się na temat Mae Young Classic:

”Gdy rozpoczynałam swoją przygodę z wrestlingiem to miałam okazję występować z kilkoma uczestniczkami tegorocznego turnieju Mae Young Classic. Jedną z tych zawodniczek była Mercedes Martinez, Piper Niven oraz Toni Storm. Ta trójka dziewcząt wywarła na mnie największe wrażenie ze względu na swój świetny wygląd oraz charyzmę oczywiście nie zapominając o wysokich umiejętnościach ringowych”.

» Federacja MLW poinformowała o tym, że walką wieczoru podczas eventu One-Shot będzie starcie z udziałem Ricocheta i Shane’a Stricklanda. Event ten odbędzie się 5 października w GILT Night Club w Orlando:

» Goldust za pośrednictwem Twittera opublikował wpis ośmieszający Finna Balora, z którym być może wkrótce rozpocznie program po tym jak jego feud z R’Truthem zakończył się: