Samoa Joe zostanie nowym Paul Heyman Guyem?, Czy Ricochet wystąpi na TakeOver?, Rywal Johna Ceny na Super Show-Down

» Brock Lesnar, to aktualny WWE Universal Champion, który bardzo rzadko broni swojego tytułu mistrzowskiego. Podczas Great Balls Of Fire, Samoa Joe musiał uznać wyższość byłego UFC Championa, a następnie stwierdził, że to była wina Kurta Angle. Na SummerSlamm Lesnar zmierzy się z Romanem Reignsem i jeśli przegra, to być może nowym Paul Heyman Guyem zostanie były NXT Champion. Sam Joe przyznał, że gdyby miał Heymana ze sobą, to z pewnością wynik jego walki z Lesnarem byłby zupełnie inny.

» Ricochet od pewnego czasu zmaga się z pewnym urazem podaje The Wrestling Observer Newsletter. Został on ranny w trakcie czerwcowego tournee z udziałem gwiazd WWE NXT po Europie. WWE COO Triple H potwierdził, że Ricochet nie zmaga się z urazem, ale jego występ na TakeOver jest zagrożony ze względu na środek zapobiegawczy. Dave Meltzer w nowej odsłonie Wrestling Radio stwierdził, że Ricochet zmierzy się z NXT North American Championem Adamem Colem już 18 sierpnia w Barclays Center.

» Oto co czeka nas podczas specjalnego wydarzenia organizowanego przez federację World Wrestling Entertainment w Australii o nazwie „Super Show-Down”. W trakcie eventu odbędzie się starcie z udziałem Johna Ceny oraz Kevina Owensa:

Zdjęcie użytkownika The 434.