Charlotte Flair przed szansą na SummerSlam, Kolejne starcie Strowmana z Owensem, Kto jest odpowiedzialny za kontuzję Blacka?

» Charlotte Flair udzieliła wywiadu dla Press of Atlantic City, w którym wypowiedziała się na temat udziału w triple threat matchu podczas SummerSlam o SmackDown Women’s Championship:

”We wtorek miałam mecz z Becky Lynch przeciwko The IIConics. Nie spodziewałam się tego, że stanę się częścią walki o tytuł mistrzowski kobiet na SummerSlam. Odzyskałam szansę na jaką zasłużyłam i zmierzę się z Carmellą, która pokonała mnie aż dwukrotnie. Jestem bardzo skoncentrowana na SummerSlam, ponieważ od zeszłego roku miało miejsce wiele nieciekawych wydarzeń. Mój tata ciężko zachorował i nie byłam w najlepszej dyspozycji. SummerSlam to taka letnia mini WrestleMania i bycie w karcie tego wydarzenia jest dla mnie zaszczytem”.

» WWE poinformowało, że kolejny pojedynek z udziałem Kevina Owensa oraz Brauna Strowmana będzie miał miejsce na live evencie w Salisbury. Panowie zmierzą się ze sobą podczas gali WWE PPV SummerSlam, a na szali zostanie postawiona walizka Money in the Bank:

» Poniżej przedstawiony został materiał wideo, w którym Cathy Kelley wypowiedziała się na temat ataku na Aleistera Blacka, który miał miejsce w tym tygodniu. Wszystko wskazuje na to, że osobami odpowiedzialnymi za kontuzję wrestlera z Holandii były: Johnny Gargano, NXT Champion Tommaso Ciampa, The Undisputed Era, Kassius Ohno oraz The Forgotten Sons.