Kolejny rekord złamany przez Brocka Lesnara, Tegan Nox o kontuzji doznanej w MYC, Przybliżenie sylwetek uczestniczek MYC

» Na oficjalnym profilu WWE na Twitterze pojawiła się infografika dotycząca panowania WWE Universal Championa Brocka Lesnara, który nie przegrał przez pinfall od 629 dni. Warto zaznaczyć, że swoją ostatnią porażkę doznał 20 listopada na Survivor Series 2016 w starciu z WWE Hall of Famerem Billem Goldbergiem:

» Podczas czwartkowego tapingu turnieju WWE Mae Young Classic bolesnej kontuzji doznała Tegan Nox, która niefortunnie wylądowała na lewej nodze w trakcie walki z Rheą Ripley. Wrestlerka za pośrednictwem Twittera opublikowała zdjęcie swojej nogi oraz krótki komentarz:

» WWE na swoim oficjalnym kanale na YouTubie opublikowało krótki materiał wideo przyglądający się wszystkim uczestniczką tegorocznego turnieju Mae Young Classic. WWE nagrało osiem odcinków MYC w Full Sail University. Pierwszy odcinek będzie miał premierę w środę 5 września. Mecze zostały skomentowane przez Renee Young, Michaela Cole’a oraz WWE Hall of Famer Beth Phoenix.