Roman Reigns na temat współpracy z Brockiem Lesnarem, Czy Mark Henry powróci do ringu WWE?, Skrót z The Ultimate Deletion Matchu

» Na WrestleManii 34 w walce wieczoru odbędzie się Universal Championship Match z udziałem Brocka Lesnara oraz Romana Reignsa. Członek The Shield wypowiedział się na temat kolejnej konfrontacji z bestią:

”Myślę, że jest to część niesamowitego opowiadania. Wszyscy są gotowi do walki, która będzie w pełni fizyczna. Byłem w kilku walkach z Brockiem Lesnarem i wiem, że posiada on różne zdolności. Razem współpracowaliśmy podczas WrestleManii 31 w Santa Clara, jednak tym razem będę lepiej przygotowany. Przygotuję się na ból jaki otrzymam ze strony mistrza Universal”.

» W tym roku do Hall of Fame zostanie wprowadzony Mark Henry, który w rozmowie dla TMZ Sports wypowiedział się na temat wielkiego comebacku:

”Staram się jak najlepiej trzymać z dala od ringu WWE, ponieważ Ci młodzi kolesie nie są żadnym żartem. Pamiętam jak każdego dnia przygotowywałem się do wojny. Nie zamierzam już tego powtarzać. Czy stoczę jakiś pojedynek w najbliższym czasie? Myślę, że nie, być może dopiero za dwa lub trzy lata”.

» Federacja World Wrestling Entertainment za pośrednictwem swojego oficjalnego konta na YouTubie opublikowała materiał wideo z The Ultimate Deletion Matchu, który został wyemitowany w zeszłym tygodniu na Monday Night RAW. W tym starciu Matt Hardy zmierzył się z Brayem Wyattem: