Roman Reigns odnośnie Brocka Lesnara oraz Setha Rollinsa, Mark Henry zadowolony ze współpracy z Braunem Strowmanem, Drake Maverick o zakończeniu pierwszej rundy turnieju

» Chuck Carroll z CBS Sports przeprowadził wywiad z Romanem Reignsem, który wypowiedział się na temat możliwego starcia z Brockiem Lesnarem na WrestleManii 34 mimo iż ma niedokończone sprawy z Sethem Rollinsem:

”Tak z Sethem Rollinsem mamy niedokończone sprawy ze sobą. On jest jednym z moich ulubionych wrestlerów, z którymi mogłem współpracować. Jednym z moich najlepszych dni w pracy był moment, kiedy doszło do reaktywacji drużyny The Shield. Cały świat był zaskoczony. Kluczem do osiągnięcia sukcesu jest to, że w niedzielę zostanę zwycięzcą męskiego Elimination Chamber Matchu, a po WrestleManii 34 będę nowym Universal Championem”.

» WWE Superstar Mark Henry w rozmowie dla WWE wypowiedział się na temat swojej pierwszej współpracy z Braunem Strowmanem:

”Od dawna byłem jego wielkim fanem. Braun prawdopodobnie w 2012 roku wziął udział w zawodach World’s Strongest Man. W ciągu mojej długoletniej przygody z ciężarami kilkukrotnie miałem okazję przeprowadzić z nim rozmowę. Na szczęście udało mi się go przekonać i zachęcić do spełnienia swoich marzeń. Przejście do WWE i okazja do występu na WrestleManii przed tak wielką publicznością jest czymś niesamowitym. To bardzo ważne uczucie, które z pewnością pozwoli Braunowi na odniesienie kolejnych sukcesów”.

» Generalny Manager WWE 205 Live Drake Maverick za pośrednictwem Twittera wypowiedział się na temat zakończenia pierwszej rundy turnieju o WWE Cruiserweight Championship. W najbliższy wtorek rozpocznie się ćwierćfinał, w którym dojdzie do takich pojedynków jak Kalisto vs Roderick Strong oraz TJP vs Cedric Alexander: