Co zawdzięcza Baron Corbin najsilniejszemu człowiekowi na świecie?, Paul Heyman na temat przyszłości Brocka Lesnara, Kto był odpowiedzialny za Gauntlet Match?

» WWE Superstar Mark Henry w rozmowie dla WWE wypowiedział się na temat pomocy Baronowi Corbinowi w pierwszych dniach jego przygody z federacją:

”Przyszedł, więc pomyślałem, że ma coś wyjątkowego do zaoferowania. Dobrze się poruszał, jest szybkim zawodnikiem jeśli chodzi o swoje warunki fizyczne. Na prawdę ucieszyłem się w momencie, kiedy Baron pojawił się przede mną i powiedział, że jest coś we mnie co go przyciągnęło do wrestlingu, więc postanowiłem mu pomóc”.

» Paul Heyman udzielił wywiadu dla TMZ Sports, w którym wypowiedział się na temat potencjalnego powrotu Brocka Lesnara do UFC po WrestleManii 34:

”Myślę, że Brock Lesnar zrobi wszystko co będzie chciał. Jeśli chce walczyć w UFC to z pewnością tak będzie. Jeśli zamierza zostać w WWE to z pewnością będzie walczył w WWE. Możecie o to samo zapytać Brauna Strowmana, Randy’ego Ortona oraz The Undertakera, ponieważ mistrz Universal robi to co chce”.

» Osobą odpowiedzialną za dwugodzinny Gauntlet Match podczas Monday Night RAW był prezes WWE Vince McMahon. Portal internetowy PWInsider.com informuje o tym, że Vince ustanowił ten pojedynek znikąd co zaskoczyło wielu pracowników WWE. W ostatecznym rozrachunku pojedynek się odbył, a jego długość zatwierdził prezes WWE.

Znalezione obrazy dla zapytania Vince McMahon Gauntlet Match RAW