Paul Heyman o wyzwaniu rzuconym przez Jindera Mahala, Mich Foley chce The Rocka na prezydenta, Sin Cara po zwycięstwie nad Baronem Corbinem, Dark match przed SmackDown

» Paul Heyman za pośrednictwem Twittera opublikował dwa wpisy dotyczące wyzwania rzuconego przez WWE Championa Jindera Mahala wobec jego klienta Brocka Lesnara. Mistrz WWE Universal odpowie na nie na najbliższym Monday Night RAW jednak wiele wskazuje na to, że na Survivor Series obejrzymy starcie z udziałem dwóch mistrzów:

» WWE Hall of Famer Mick Foley udzielił wywiadu dla Sports Illustrated, w którym wypowiedział się na temat możliwości wygrania przez The Rocka w 2020 roku głosowania na prezydenta:

”Uważam, że Dwayne Johnson jest bardzo dobrym kandydatem do objęcia tego stanowiska. Nie tylko dlatego, że jest mądrym człowiekiem, ale także posiada pewne doświadczenie polityczne. The Rock otacza się wobec dobrych i wpływowych ludzi, a jego etyka pracy jest niezrównana. Nie mam cienia wątpliwości, że szybko nauczyłby się pełnienia funkcji prezydenta. Jestem za tym jak najbardziej”.

» Na oficjalnym kanale WWE na YouTubie pojawił się materiał wideo, w którym Dasha Fuentes przeprowadziła krótki wywiad z Sin Carą po jego zwycięstwie odniesionym nad mistrzem Stanów Zjednoczonych Baronem Corbinem na SmackDown Live:

» Portal internetowy PWInsider.com informuje o tym, że przed rozpoczęciem wtorkowego odcinka SmackDown Live odbył się Six Man Tag Team Match, w którym Tye Dillinger, Chad Gable i Shelton Benjamin pokonali Mike’a Kanellisa, Primo oraz Epico.