Szczegóły rywalizacji Kevina Owensa z Jinderem Mahalem, Data i miejsce debiutu Buldgeon Brothers na SmackDown, Chad Gable i Shelton Benjamin pretendentami?, AJ Styles vs Sunil Singh na SmackDown

» Według najnowszych informacji starcia z udziałem obecnego mistrza WWE Jindera Mahala oraz Kevina Owensa podczas live eventów w Indiach nie wpłyną w żaden sposób na wydarzenia, które aktualnie odbywają się w telewizji i obaj panowie będą pracować w roli heelów chociaż Jinder Mahal ostatnio w jednym z udzielonych wywiadów zaznaczył, że bardzo chciałby spróbować się w roli babyface’a.

» Portal internetowy The Dirty Sheet informuje o tym, że byli członkowie The Wyatt Family, czyli Erick Rowan i Luke Harper zadebiutują na SmackDown Live 31 października podczas specjalnego odcinka poświęconego Halloween. Warto dodać, że będą oni występować pod nazwą The Buldgeon Brothers, a ich pierwszymi przeciwnikami mają być BreeZango.

» W poniższym materiale wideo przedstawiamy spotkanie 5-krotnych mistrzów tag teamowych WWE The Usos oraz Chada Gable’a i Sheltona Benjamina. Wszystko wskazuje na to, że kolejnymi przeciwnikami kuzynów The Rocka będą były mistrz TT oraz IC:

» Generalny Manager SmackDown Live Daniel Bryan ogłosił, że w przyszłym tygodniu na niebieskiej tygodniówce były mistrz Stanów Zjednoczonych AJ Styles zmierzy się z Sunilem Singhem. Ten pojedynek został zatwierdzony w momencie, kiedy to wściekły Jinder Mahal pojawił się w biurze GM SD i poprosił o więcej szacunku dla niego jako mistrza.