Daniel Bryan po raz kolejny w roli sędziego, Znamy pretendentów do SmackDown Tag Team Titles, Z kim zmierzy się AJ Styles na Royal Rumble?

» Po zejściu wtorkowego odcinka SmackDown Live z anteny odbył się dark match, w którym AJ Styles & Randy Orton i Shinsuke Nakamura pokonali Samiego Zayna, Kevina Owensa oraz Jindera Mahala. Warto zaznaczyć, że sędzią specjalnym tego pojedynku był obecny Generalny Manager SmackDown Live Daniel Bryan, który w ostatnim czasie głośno wypowiadał się na temat swojego powrotu do ringu.

Znalezione obrazy dla zapytania Daniel Bryan referee dark match smackdown

» W przyszłym tygodniu na SmackDown Live odbędzie się pojedynek o pasy mistrzowskie tag team, które aktualnie znajdują się w posiadaniu The Usos, a ich przeciwnikami będą Chad Gable i Shelton Benjamin po tym jak na SmackDown Live udało im się odnieść zwycięstwo i zdobyć miano pretendentów.

» Na obecną chwilę nie wiadomo z kim na styczniowej gali PPV Royal Rumble zmierzy się obecny mistrz WWE AJ Styles, jednak w ostatnim czasie na zagranicznych portalach pojawia się zawodnik zwany Kevinem Owensem, który na SmackDown Live pokonał obecnego mistrza WWE po wykonaniu roll-up.