Kurt Angle chętny na walkę z AJ Stylesem i Danielem Bryanem, Debiut nowej 4-osobowej stajni w NXT, Kolejna porażka Curta Hawkinsa

» W zeszły weekend Generalny Manager Monday Night RAW Kurt Angle odpowiedział na pytania zadane przez fanów, które możecie poniżej zobaczyć:

Ulubiony pojedynek: ”Jeden na jednego w Ironman Matchu. Jest to jedyny sposób na oddzielenie mężczyzn od chłopców. W całej mojej karierze zrobiłem to 4 lub 5 razy. Po takiej stypulacji każdy wrestler wie jak jest dobry”.

Co myślisz zanim wykonasz moonsault: ‘Nie zastanawiam się zbytnio nad tym, ponieważ kiedy w twojej głowie pojawiają się jakieś myśli to zaczynasz się wahać i możesz zrobić komuś krzywdę przez przypadek”.

Z kim chciałbyś się zmierzyć z dwójki AJ Styles lub Daniel Bryan: ”AJ czy Daniel? To jak porównywanie bliźniaków jednojajowych. Obaj są wyjątkowi i chciałbym z każdym z nich przebywać po 30 minut w ringu”.

» Podczas ostatniego live eventu WWE NXT w Cocoa na Florydzie pojawiła się nowa grupa, która brutalnie zaatakowała wszystkich członków The SAniTY. Oto skład nowej grupy, która nazwa dotychczas nie została ujawniona:
Wesley Blake, Chad Lail(znany jako Gunner z Impact Wrestling), Steve Cutler oraz Lacey Evans:

» Po kolejnej porażce WWE Superstar Curt Hawkins za pośrednictwem Twittera poinformował o tym, że jego myśli skupiają się na napisaniu książki o swoim osiągnięciu o nazwie:Reverse Goldberg: The Curt Hawkins Story.