Steve Austin zadowolony ze zwycięstwa Brocka Lesnara, Shinsuke Nakamura odpowiada Mahalowi, United States match na Hell in a Cell, Drobny uraz Curta Hawkinsa

» Stone Cold Steve Austin wystąpił gościnnie w podcaście The Bone‘s Baby Huey and Bimbo Jimbo, w którym wypowiedział się na temat zwycięstwa Brocka Lesnara na gali No Mercy:

”Byłem nieco zdziwiony zakończeniem walki Brocka z Braunem. W ciągu kilku ostatnich miesięcy postać Brauna Strowmana została wykreowana na potwora, wiec dziwne jest to że wystarczyło tylko jedno F-5, aby odliczyć go do trzech. Niestety nie miałem okazji do obejrzenia tego pojedynku, jednak jestem w stanie zaakceptować jego ostateczny wynik, z którego jestem zadowolony”.

» W tym tygodniu na SmackDown Live byliśmy świadkami konfrontacji udziałem obecnego mistrza WWE Jindera Mahala oraz pretendenta do tego tytułu, czyli Shinsuke Nakamury, który przez większość segmentu był obrażany:

» Podczas wtorkowego odcinka WWE SmackDown Live dowiedzieliśmy się, że w przyszłym miesiącu na gali Hell in a Cell, AJ Styles zmierzy się z Baronem Corbinem o United States Championship:

» Podczas poniedziałkowego odcinka WWE Monday Night RAW, Curt Hawkins został brutalnie potraktowany przez Brauna Strowmana, gdyż chciał on wyładować swoją frustrację po porażce doznanej w starciu z Brockiem Lesnarem na gali No Mercy. Poniżej przedstawiamy zdjęcie pleców człowieka, który bije rekord pod względem ilości przegranych z rzędu: