Shinsuke Nakamura vs AJ Styles na WrestleManii 34?, Bill Goldberg i Batista na stałe w WWE?, Zatrzymanie pushu Jindera Mahala, Brutalny incydent na scenie niezależnej

» Coraz bardziej prawdopodobne wydaje się to, że podczas WrestleManii 34 otrzymamy pojedynek mistrzowski o pas WWE z udziałem obecnego mistrza AJ Stylesa oraz Shinsuke Nakamury co w tym momencie stawia zawodnika z Azji w roli jednego z faworytów do wygrania Royal Rumble Matchu.

» Portal internetowy The Wrestling Observer Newsletter informuje o tym, że na 25-leciu Monday Night RAW pojawią się Bill Goldberg oraz Batista i bardzo prawdopodobne jest to iż pozostaną w federacji przynajmniej do WrestleManii 34, gdyż obaj są skłonni do stoczenia pojedynków pod względem iż znajdą się dla nich godni przeciwnicy.

» Wszystko wskazuje na to, że po zwycięstwie odniesionym przez WWE COO Triple H nad Jinderem Mahalem podczas ostatniego live eventu w Indiach zawodnik z tego kraju będzie mniej promowany przez federację WWE i wątpliwe wydaje się to, iż zawodni pokona AJ Stylesa dzięki czemu odbierze mu tytuł WWE.

» 29-letni Jasper Davis, wrestler z Teksasu występujący m.in. w Reality of Wrestling został zatrzymany i aresztowany za zabicie swojej dziewczyny, Jennifer Nicole Mamo.