Zeb Colter zwolniony przez Impact Wrestling, Face Turn Triple H podczas tournee?, Jason Jordan zaatakowany przez Samoa Joe, Wielki dark match po 205 Live

» Zagraniczne źródła mówią o tym, że Dutch Mantel znany także jako Zeb Colter również rozstał się z federacją Impact Wrestling. Jak się okazało głównym powodem odejścia Dutcha z IW była utrata sporej władzy za kulisami po odejściu Jeffa Jarretta i nie został on uwzględniony w listopadowych tapingach Impact TV.

» WWE COO Triple H udzielił krótkiego wywiadu dla ESPN.com, w którym wypowiedział się na temat nadchodzącego starcia z Jinderem Mahalem:

”Nie wiem jak to wyjdzie, ponieważ jestem o wiele lepszy w odgrywaniu roli tego złego kolesia. Nie mogę się doczekać tego co wyniknie z naszego spotkania w ringu. Czy zostanę okrzyknięty i wygwizdany? Hmm jeżeli fani obserwujący moje poczynania w świecie wrestlingu od 20 lat chcą mnie wspierać to na pewno będzie inaczej”.

» Podczas poniedziałkowego odcinka WWE Monday Night RAW Jason Jordan na backstage’u został zaatakowany przez byłego mistrza NXT Samoa Joe:

» Po zejściu z anteny odcinka WWE 205 Live odbył się dark match, w którym obecny mistrz World Wrestling Entertainment AJ Styles po raz kolejny pokonał i obronił tytuł w starciu przeciwko Jinderowi Mahalowi.