Uwaga na Spoilery! Kevin Owens oraz Sami Zayn zwolnieni przez WWE?, Triple H pretendentem do pasa IC, Aiden English i Rusev przed ogromną szansą

» Podczas wczorajszego odcinka WWE SmackDown Live dowiedzieliśmy się, że Sami Zayn oraz Kevin Owens wezmą udział w gali PPV Clash of Champions a ich przeciwnikami będą Randy Orton oraz Shinsuke Nakamura. Warto dodać, że sędzią specjalnym w tym pojedynku będzie Shane McMahon i jeśli KO oraz SZ przegrają to nie tylko będą musieli pożegnać się ze SmackDown, ale również z WWE. Clash of Champions odbędzie się 17 grudnia w TD Garden w Bostonie.

» W tym tygodniu Roman Reigns będzie bronił pasa IC w starciu z WWE COO Triple H, do którego dojdzie podczas jednego z live eventów w Abu Dhabi. W jednym z wywiadów Roman potwierdził te spekulacje poniższymi słowami:

”Jestem bardzo podekscytowany. Zmierzę się z Triple H, a na szali zostanie postawiony mój tytuł IC. Z niecierpliwością czekam na mojego przeciwnika, który z pewnością będzie chciał odebrać mi tytuł”.

» Podczas wtorkowego odcinka SmackDown Aiden English oraz Rusev zostali dodani do starcia o SmackDown Tag Team Championship, które otrzymamy podczas gali PPV Clash of Champions 17 grudnia. Jak się okazało wcześniej wspomnieni zawodnicy pokonali The New Day dzięki czemu razem z nimi oraz Chadem Gablem i Sheltonem Benjaminem znaleźli się w Fatal Four Way Matchu.