The Rock inspiracją dla Romana Reignsa, WWE sprzedaje kontuzję Big Cassa, Heel turn gwiazdy SmackDown po MITB

» WWE RAW Star, Roman Reigns udzielił wywiadu dla The Daily Express, w którym wypowiedział się o osobie, dzięki której zainteresował się wrestlingiem:

”Myślę, że The Rock jest osobą, która mnie zainspirowała. On jest świetnym przykładem dobrego faceta, który do dnia dzisiejszego potrafi przyprawić każdego fana o dreszcze. On potrafił znaleźć się na szczycie nie ważne, jakie kłody były rzucane mu pod nogi. On jest bohaterem oraz inspiracją dla młodych pokoleń. Myślę, że mój kuzyn zrobił już wszystko dla swoich fanów na całym świecie, ale jemu wciąż jest mało”.

» Oficjele WWE poinformowali o kontuzji, jakiej nabawił się Big Cass podczas live eventów w Europie. Oczywiście jest, to część storyline’u i nie należy jej traktować na poważnie.

Na oficjalnej stronie WWE.com pojawił się artykuł dotyczący konfrontacji Big Cassa z Samoa Joe podczas najbliższego odcinka SmackDown Live. Zwycięzca tej walki będzie uczestnikiem Money in the Bank Ladder Matchu. W artykule możemy wyczytać kilka informacji odnoszących się do ataku ze strony Daniela Bryana na Big Cassa, który w ostatnim czasie otrzymał słowne upomnienie od oficjele WWE za wyjście poza skrypt.

» Jeśli chodzi o przyszłość Ruseva na SmackDown Live, to wiemy, że zarówno on jak i jego przyjaciel Aiden English są traktowani jako babyface’owie mimo iż wciąż pojawiają się w roli heelów. W związku z czym oficjele WWE zdecydują się na ruch polegający na przejściu oficjalnego heel turnu Englisha, oczywiście dopiero po Money in the Bank, a następnie ta dwójka będzie ze sobą konfrontować się na jednym ringu.