Jinder Mahal o swoim pobycie w WWE, William Regal w Japonii, The Bullet Proof dojo, Triple H dumny po TakeOver

» WWE World Heavyweight Champion Jinder Mahal wystąpił gościnnie w podcaście prowadzonym przez Bookera T, w którym wypowiedział się na temat przybycia do WWE po raz pierwszy:

”Podpisałem kontrakt z WWE mają niespełna 22 lata, a rok później zadebiutowałem w głównym rosterze. W 2010 roku pracowałem na SmackDown jednak moja przygoda z tym brandem nie przebiegała tak jak tego oczekiwałem. Wydaje mi się, że w tym okresie nie byłem dojrzałym wrestlerem i stąd brały się moje niektóre niepowodzenia. Przez rok pracowałem w FCW i chciałem mieć więcej czasu na rozwój swoich umiejętności jednak szybko zostałem wprowadzony do głównego rosteru, a następnie stałem się częścią 3MB przez co straciłem pewność siebie i to był gwóźdź do mojej trumny. Teraz wiem, że tylko dzięki ciężkiej pracy można osiągnąć coś w naszej branży, a dowodem tego jest zdobycie pasa WWE przeze mnie na BackLash”.

» Z poniższego postu na twitterze wynika, że Generalny Manager WWE NXT William Regal był nieobecny podczas specjalnego eventu TakeoOver:Chicago, ponieważ aktualnie przebywa w Japonii w celu wyszukiwania talentów, które w przyszłości obejrzymy w WWE:

» WWE RAW Superstar Luke Gallows poinformował, że jego The Bullet Proof dojo znajdujące się w Georgia wciąż jest aktywne niezależnie od ostatnich doniesień:

» W poniższym materiale wideo WWE COO Triple H wypowiedział się na temat starcia Tylera Bate’a z Petem Dunnem podczas TakeOver w Chicago oraz o sekrecie Asuki, która wciąż jest niepokonana: