Jinder Mahal dziękuje Triple H za walkę, Nowy odcinek Ride Along, David Otunga wkrótce powróci do WWE, Znamy nowego NWA Championa

» Podczas ostatniego live eventu z udziałem gwiazd Monday Night RAW w Indiach WWE COO Triple H pokonał byłego mistrza WWE Jindera Mahala, a po pojedynku zawodnicy podziękowali sobie za współpracę co można zaobserwować na poniżej zamieszczonych zdjęciach:

» W dniu dzisiejszym w sieci WWE Network tuż po zejściu z anteny odcinka Monday Night RAW ma ukazać się nowy odcinek Ride Along z udziałem byłych pretendentów do pasów tag teamowych, czyli BreeZango oraz Lany i Ruseva.

» Jakiś czas temu z federacją World Wrestling Entertainment pożegnał się David Otunga ze względu na proces sądowy ze swoją żoną o prawo do opieki nad synem. Coraz bardziej prawdopodobny wydaje się powrót zawodnika do federacji zwłaszcza iż jego obecność zapowiedziana została podczas kick-offa poprzedzającego galę PPV Clash of Champions.

» Podczas gali Combat Zone Wrestling Cage Of Death 19 były Impact Wrestling Superstar Nick Aldis (znany także jako Magnus) zdobył NWA Championship po zwycięstwie odniesionym nad ówczesnym mistrzem Timem Stormem.