Triple H dumny z Jindera Mahala, Heath Slater o sukcesie byłych członków 3MB, Kto był pomysłodawcą inwazji SmackDown, Rusev w Total Divas

» WWE COO Triple H udzielił wywiadu dla News 18 in India, w którym wypowiedział się na temat sukcesu Jindera Mahala:

”Myślę, że każdy wie iż istnieje sporo spekulacji na ten temat. Wiele osób patrzy na obecnego mistrza WWE i uważają, że nie jest on godzien posiadania tego tytułu, gdyż jest za wcześnie na niego. Nikt chyba nie wie jak długo i jaką ciężką pracę musiał przejść Jinder, aby dostać się tutaj gdzie aktualnie się znajduje. Jinder zasłużył sobie na mój szacunek i z mojego punktu widzenia jest on bardzo dobrym mistrzem i potrzeba czasu, aby stać się legendą taką jak Stone Cold Steve Austin, Ja, The Rock oraz John Cena”.

» WWE Superstar Heath Slater wystąpił gościnnie w podcaście The Two Man Power Trip of Wrestling’s, w którym wypowiedział się na temat sukcesów wszystkich byłych członków 3MB:

”Zarówno Jinder Mahal jak i Drew McIntyre są moimi braćmi, których kocham i jestem szczęśliwy z sukcesu jaki udało im się odnieść. Jinder i Drew wykonują świetną robotę i wszystkie słowa jakie padają z moich ust na ich temat są prawdą. Co muszę zrobić? Pokonać Brocka Lesnara i zostać nowym mistrzem WWE Universal tylko po to, aby stworzyć reunion 3MB i jestem pewien, że tak się wkrótce stanie haha”.

» Portal internetowy PWInsider.com informuje o tym, że osobą która zachęciła gwiazdy SmackDown Live do inwazji na Monday Night RAW był sam prezes federacji World Wrestling Entertainment Vince McMahon.

Zdjęcie użytkownika The 434.

» Na oficjalnym profilu WWE na Twitterze oraz Instagramie pojawiło się zdjęcie z nowego sezonu WWE Total Divas, w którym jednym z głównych wątków będzie sytuacja małżeńska Ruseva z Laną.