Co się dzieje z Rusevem?, Gwiazdy SmackDown na evencie RAW, Tyler Bate i The Velveteen Dream wkrótce w jednym ringu

» WWE SmackDown Live Superstar Rusev od pewnego czasu nie pojawiał się w telewizji, ale to nie świadczy o jego urazie, gdyż w tym tygodniu zawodnik na swoim oficjalnym profilu na Twitterze zamieścił zdjęcie ze swoją żoną Laną przy czym zaznaczyli, że zawsze są na backstage’u:

» 16 marca odbędzie się specjalny live event z udziałem gwiazd Monday Night RAW w Madison Square Garden, podczas którego niespodziewanie odbędzie się ”SmackDown Special Attraction” Match z udziałem WWE Championa AJ Stylesa i Shinsuke Nakamury, a ich rywalami będą Sami Zayn i Kevin Owens. Tego samego dnia KO miał pojawić się na World of Wheels w Winnipeg, ale został wycofany.

» W poniższym materiale wideo przedstawiony został The Velveteen Dream po swoim zwycięstwie odniesionym nad No Way Jose. Segment ten został przerwany przez pierwsze WWE United Kingdom Championa Tylera Bate’a przez co GM NXT William Regal ogłosił, że w ciągu kilku najbliższych tygodni odbędzie się pojedynek z udziałem tej dwójki, która od dłuższego czasu ma jakiś problem ze sobą: