The Iconic Duo po operacji powiększenia piersi, Kim jest nowy pretendent do Impact World Championship?, Matt Taven opowiada o ulubionych wrestlerach

» Tymczasem Billie Kay oraz Peyton Royce po raz ostatni pojawiły się w tapingach telewizyjnych NXT dokładnie 29 listopada, gdzie Peyton przegrała swoje starcie z Ember Moon o NXT Women’s Championship. Natomiast Kay swój ostatni pojedynek odbyła dokładnie 16 listopada podczas live eventu, gdzie jej rywalką była Kairi Sane. Według Dave’a Meltzera zawodniczki te zostały wycofane z akcji z powodu operacji polegającej na powiększeniu piersi. Zawodniczki przez okres sześciu tygodniu po zabiegu nie powinny wykonywać żadnych ciężkich/fizycznych prac.

Takie zdjęcie na Instagramie zamieściła Billie Kay:

Happy Valentine’s Day ❤??

Post udostępniony przez Billie Kay (@billiekaywwe)

A tak Panie prezentowały się przed operacją:

Always love teaming with my best friend @billiekaywwe! #NXTCocoa

Post udostępniony przez Peyton Royce (@peytonroycewwe)

» Oficjalnie za dwa tygodnie, czyli 8 marca podczas Impact: Crossroads odbędzie się Impact World Championship Match, w którym obecny mistrz Austin Aries zmierzy się z Johnnym Impactem, który pokonał EC3 dzięki czemu został nowym pretendentem do wcześniej wspomnianego mistrzostwa. Po pojedynku Aries zjawił się w ringu i panowie podali sobie dłonie mówiąc coś o śmierci:

» The Kingdom’s Matt Taven udzielił wywiadu dla oficjalnej strony internetowej federacji Ring of Honor, w którym wypowiedział się na temat swojego ulubionego wrestlera:

”Gdy byłem dzieckiem to moim ulubionym wrestlerem był Bret Hart – powiedział Taven. Nie tylko jest on niesamowitym wrestlerem w ringu, ale także posiada wspaniałe włosy, a faceci z kręcony włosami muszą się trzymać razem. Chris Jericho również jest jednym z moich ulubionych wrestlerów, ale to może się zmienić po jego rejsie w zależności od tego czy będzie częścią jego królestwa”.