Z kim chce zmierzyć się Elias na WrestleManii 34?, Kim są pretendenci do Impact World Tag Team Championship?, Ciąg dalszy konfliktu Rosemary z Hanią

» WWE RAW Superstar Elias udzielił wywiadu dla New York Post, w którym wypowiedział się na temat swojego przeciwnika, z którym chciałby zmierzyć się na WrestleManii:

”Widzę siebie na WrestleManii, gdzie mogę odbyć niesamowity pojedynek z 16-krotnym mistrzem WWE Johnem Ceną oraz Chrisem Jericho. Nie miałbym także nic przeciwko, aby do tej walki został włączony także Braun Strowman po tym co zrobił mi w zeszłym tygodniu. Pozwólcie mi wystąpić tam, a wezmę ich ze sobą”.

» Na Impact TV odbył się tag team match, w którym były X-Division Champion Trevor Lee oraz Caleb Konley pokonali LAX w non-title matchu dzięki czemu dowiedzieliśmy się, że 8 marca na Impact: Crossroads odbędzie się Impact World Tag Team Championship Match:

» Podczas najnowszego odcinka Impact Wrestling dowiedzieliśmy się, że w przyszłym tygodniu odbędzie się No DQ Match z udziałem Rosemary oraz Hani. Rywalizacja tej dwójki trwa już od kilku tygodni, a rozpoczęła się w momencie debiutu Hani, która była obecna na widowni i zaatakowała z za pleców swoją rywalkę. W zeszłym tygodniu odbył się Traditional Match, w którym zwycięsko wyszła Rosemary: