Wydarzenia z walki wieczoru wczorajszego Impact TV, Powrót zawodniczki do Impact Wrestling, Zapowiedź obrony Knockouts Title na Impact Crossroads – Uwaga na Spoilery!

» Podczas wczorajszego odcinka Impact Wrestling w walce wieczoru odbyło się starcie z udziałem Samiego Callihana oraz Eddiego Edwardsa. Po pojedynku Sami przypadkowo uderzył Edwardsa w głowę kijem baseballowym co widać na poniżej zamieszczonym materiale wideo. Ten przypadkowy atak doprowadził do złamania kości twarzy oraz złamania nosa. W drugiej części materiału wideo widzimy Samiego oraz członków oVe atakujących Bobby’ego Lashleya na backstage’u:

W styczniu, Eddie żartował sobie z tego incydentu podczas pobytu w szpitalu:

» Niespodziewanie do Impact Wrestling powróciła Taya Valkyrie. Jest to jej pierwszy występ od listopada, kiedy to udała się do Kanady na Bound For Glory, ale jej pobyt został przerwany ze względu na problemy związane z powrotem do Stanów Zjednoczonych. Na Impact TV zawodniczka odnowiła swój konflikt z Rosemary, która po krótkim meczu pokonała Hanie.

» Po kilku tygodniach ataków i burd obecna Knockouts Champion Laurel Van Ness w przyszłym tygodniu na Impact Crossroads będzie broniła swojego mistrzostwa w starciu z Allie: