Eddie Edwards wkrótce dołączy do WWE?, Duże zmiany w federacji EVOLVE, Zapowiedziany pojedynek o mistrzostwo Knockouts

» Portal internetowy The Wrestling Observer Newsletter informuje o tym, że w przyszłym roku z federacją Impact Wrestling rozstanie się Eddie Edwards, ponieważ w ostatnim czasie zainteresowanie jego osobą wyrazili oficjele federacji World Wrestling Entertainment oraz Ring of Honor, którzy będą toczyć zaciekły bój o podpisanie kontraktu z tym jakże utytułowanym zawodnikiem. Wszystko będzie zależało od samego Eddiego, który wspólnie z Richardsem kilka lat temu mieli okazję wystąpić w największej federacji na świecie, jednak nic z tego nie wynikło.

Znalezione obrazy dla zapytania Eddie Edwards wwe

» Tymczasem Gabe Sapolsky w rozmowie udzielonej dla Sports Illustrated wyjawił, że w przyszłym tygodniu będziemy mogli spodziewać się sporego odświeżenia w federacji EVOLVE, gdyż do rosteru dołączyli nowi zawodnicy pokroju AR Foxa, DJ Z oraz Waltera.

Znalezione obrazy dla zapytania WALTER EVOLVE

» Federacja Impact Wrestling ogłosiła, że w tym tygodniu odbędzie się pojedynek z udziałem Laurel Van Ness oraz Rosemary o mistrzostwo Knockouts, które po przejściu na emeryturę Gail Kim nie ma swojej mistrzyni.

Znalezione obrazy dla zapytania Rosemary vs Van Ness Knockouts Championship