Uwaga na Spoilery! Sin Cara zdobędzie pas WWE United States?, Czy Hideo Itami odejdzie z WWE lub dołączy do 205 Live?, Wielki spoiler z tapingu Impact TV

» Jakiś czas temu informowaliśmy Was o kontuzji jakiej nabawił się Sin Cara podczas jednego z live eventów w Europie. Jak się okazało zawodnik szybko powrócił do ringu WWE i zebrał bardzo duże pochwały ze strony ważnych osób w federacji dzięki czemu jego rywalizacja z obecnym mistrzem Stanów Zjednoczonych nabiera coraz większego rozmachu i być może już wkrótce to znaczy po gali Survivor Series odbierze ten tytuł z rąk Barona Corbina.

Czy chcielibyście, aby Sin Cara zdobył pas WWE US?

» W zeszłym tygodniu w internecie pojawiły się informacje dotyczące niechęci byłego gwiazdora federacji NOAH Pro Wrestling, czyli Hideo Itamiego wobec swojej dotychczasowej przygody z NXT przez co coraz częściej mówi się o jego odejściu z World Wrestling Entertainment, bądź dołączenia do dywizji WWE 205 Live, gdzie z pewnością odżyłby.

Czy Hideo Itami powinien odejść z WWE?

» Podczas najnowszego tapingu Impact Wrestling, który zostanie wyemitowany 14 grudnia byliśmy świadkami starcia z udziałem Laurel Van Ness z Rosemary o Knockouts Championship. W ostatecznym rozrachunku pojedynek ten zakończył się zwycięstwem Laurel dzięki czemu zdobyła wcześniej wspomniany tytuł, który musiała bronić podczas tego samego odcinka w starciu z KC Spinelli. Więcej informacji pojawi się w jutrzejszych wynikach tapingów Impact TV.

Jak myślicie, czy zdobycie pasa przez Laurel Van Ness jest dobrym posunięciem ze strony Impact Wrestling? A może inna z zawodniczek bardziej zasługuje na ten tytuł?