The New Day vs The Shield na Survivor Series?, Czy Jinder Mahal odzyska WWE Championship?, Debiut nowej grupy podczas live eventu NXT, WWE porzuci plany wobec The Bludgeon Brothers?

» W najnowszej zapowiedzi wideo zbliżającej się gali PPV Survivor Series zostały potwierdzone doniesienia dotyczące Six Man Tag Team Matchu z udziałem The Shield oraz The New Day. Prawdopodobnie pojedynek ten zostanie oficjalnie zatwierdzony w przyszłym tygodniu na Monday Night RAW, gdzie powróci Roman Reigns.

Jak myślicie, czego możemy spodziewać się po starciu z udziałem tych drużyn na Survivor Series?

» Według najnowszych informacji jakie pojawiają się w internecie wiele wskazuje na to, że Jinder Mahal odzyska WWE Championship podczas jednego z grudniowych live eventów, które odbędą się w jego kraju ojczystym, czyli Indiach. Na obecną chwilę nie jest to w stu procentach potwierdzona informacja i nie wiadomo, czy oficjele WWE w ostatecznym rozrachunku zdecydują się na takie posunięcie.

Czy chcielibyście, aby Jinder Mahal odzyskał tytuł WWE?

» Podczas ostatniego live eventu z udziałem gwiazd WWE NXT, który odbył się w Orlando byliśmy świadkami debiutu nowej 4-osobowej grupy, w której skład wchodzą takie gwiazdy jak: Buddy Murphy, Marcel Barthel znany także jako Alex Dieter Jr, Christopher Dijak oraz Fabian Aichner. Panowie zmierzyli się na tym wydarzeniu z The SAniTY i wciąż nie mamy pewności, czy ta dosyć ciekawie prezentująca się grupa zadebiutuje w NXT TV.

Marcel Barthel facing off against Donovan Dijak

Myślicie, że mają oni szanse zaistnieć w NXT TV?

» Podczas tournee WWE po Europie za każdym razem, kiedy odbywały się live eventy mogliśmy podziwiać poczynania ze strony The Bludgeon Brothers jednak jak się okazuje plany dotyczące tej drużyny mogły ulec zmianie i zawodniczy będą solowo występować w TV.

Jak myślicie, czy połączenie Luke’a Harpera i Ericka Rowana może wnieść coś do dywizji tag teamowej w WWE?