Harper dziękuje Rowanowi za współpracę, Nikki Bella ponownie o zerwaniu z Johnem Ceną, Pojednanie członków Rusev Day

» WWE SmackDown Star Luke Harper za pośrednictwem Twittera opublikował krótką wpis odnoszący się do swojego przyjaciela Rowana, który udał się do Alabamy, ponieważ musi poddać się operacji bicepsa. Na SmackDown The Bludgeon Brothers zostali pokonali przez członków The New Day, a także stracili tytuły mistrzowskie tag team. Powodem tego była prawdopodobnie kontuzja Rowana.

» Nikki Bella udzieliła wywiadu dla Page Six, w którym wypowiedziała się na temat głównego powodu zerwania z Johnem Ceną:

”Jedna osoba musiała poświęcić swoją karierę po to, abyśmy mogli być ze sobą, ale nikt nie chciał tego zrobić. Nie jestem dziewczyną, która czai się na planie. Mam własną karierę i chcę być największym przedsiębiorcą Forbes”.

» W tym tygodniu na SmackDown Live, Rusev oraz Lana poradzili sobie w rewanżowym starciu z SummerSlam. Ich rywalami byli Andrade “Cien” Almas oraz Zelina Vega. Do zwycięstwa małżeństwa przyczynił się Aiden English, co możecie zaobserwować z poniżej zamieszczonego materiału wideo: