Co łączy Johna Cenę z Carmellą?, Czy Daniel Bryan pozostanie w WWE?, Koniec sagi z udziałem Johna Ceny i Nikki?

» Mike Johnson z PWInsider Elite wypowiedział się na temat relacji panującej między Johnem Ceną oraz Carmellą:

”Nic nie wiem w sprawie Carmelli i Johna Ceny. Nie wiem, gdzie oraz kto rozpuścił taką plotkę. Nie obchodzi mi, kto o tym mówi. To jest nieprawda, same kłamstwa. John Cena oraz Nikki Bella wrócili do siebie, więc te plotki nie mają żadnego znaczenia”.

» Mimo kontynuowania feudu z Big Cassem, Daniel Bryan wciąż jest czołową postacią SmackDown Live. Jego kontrakt wygasa we wrześniu i wciąż nie wiadomo, czy zdecyduje się na przedłużenie go. Gospodarz WOR wypowiedział się na temat przyszłości Daniela:

”Może zarobić dużo pieniędzy na scenie niezależnej, ale nie może zarobić więcej niż w WWE. Dla niego w tej chwili pieniądze nie są najważniejsze. Daniel chce wrócić do czynnych występów na ringu. Nie wydaje się, aby chciał opuścić WWE”.

» Saga Johna Ceny oraz Nikki Bella wciąż trwa. Wygląda na to, że para wróciła do siebie, co z pewnością było najlepszym rozwiązaniem dla nich. Wiele osób uważa iż był to work w wykonaniu aktorów. Star Magazine zauważył, że pewne źródło powiedziało im: ”Wiele osób podejrzewa, że przerwa była chwytem reklamowym i wydaje się zbyt wielkim zbiegiem okoliczności, że John oraz Nikki rozstali się tuż przed premierą sezonu”.