Czy Carmella odzyska pas mistrzowski?, AJ Styles broni Daniela Bryana, Na SmackDown poznamy pretendentów do tag team titles

» Na niebieskiej tygodniówce była mistrzyni kobiet Carmella stanie przed wielką szansą na odzyskanie tytułu mistrzowskiego, jednak zadanie to nie będzie proste, ponieważ musi poradzić sobie z Charlotte Flair, która po powrocie pokonała ją oraz Becky Lynch na SummerSlam i została nową mistrzynią SmackDown śrubując kolejny rekord.

» Po zejściu z anteny wtorkowego odcinka WWE SmackDown Live w Brooklynie odbył się dark match z udziałem Samoa Joe oraz Daniela Bryana. W trakcie ich walki ingerował The Miz, co doprowadziło do dyskwalifikacji. Na szczęście dla byłego GM SmackDown pojawił się WWE Champion AJ Styles i face’owie poradzili sobie z rywalami.

» Podczas przyszłotygodniowego odcinka WWE SmackDown Live w Toronto dojdzie do konfrontacji z udziałem członków The Bar(Sheamus i Cesaro) oraz Luke’a Gallowsa i Karla Andersona. Zwycięzca tej konfrontacji stanie się pretendentem do SmackDown Tag Team Championship, które aktualnie są w posiadaniu The New Day.